Vítá vás největší obchod se starožitným nábytkem a doplňky!

CZ / EN

Sekretář

STYL RENESANCE, BAROKO, ROKOKO

  Pro náročné klienty

Kód zboží: 4
intarzováno, ořech, zlaceno
Neorenezance, 20. století

Tento nábytek se nenachází přímo v našem obchodě, v případě zájmu si prosím předem domluvte prohlídku.
210 x 67 x 49 cm  (v x š x h)

690 000 Kč

Mám zájem

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.